Piotr Chojnacki.pl

Dla nauczycieli informatyki

Gdzie jestem?: piotrchojnacki.pl » Dla nauczycieli informatyki


W związku z możliwością uzyskania dodatkowych uprawnień do nauczania TI/informatyki w gimnazjum i liceum realizowałem dodatkowo przedmioty Dydaktyka Informatyki I oraz Dydaktyka Informatyki II w Instytucie Informatyki we Wrocławiu w roku akademickim 2005/2006. Cały kurs trwał II semestry. Moim opiekunem była Pani Dr Ewa Kołczyk.

Formą zaliczenia tego przedmiotu jest właśnie to portfolio. Na tej i innych podstronach znajdziesz materiały z zajęć: konspekty, programy, komentarze itp. Po lewo znajduje się menu, które Cię po nich poprowadzi. Miłego czytania.

Strona ta poświęcona jest nauczycielom lub osobom, którym przydadzą się scenariusze (konspekty) lekcji TI i informatyki. Znaleźć tutaj można również cały blok dydaktyczny i kartkówki oraz sprawdziany. Zamieszczone materiały dotyczą przeprowadzonych lekcji w gimnazjum i liceum. W razie jakichkolwiek uwag proszę pisać kontakt.


W większości materiały zawarte zapisane są standardowo w formacie pdf lub spakowane w zipie. Chyba, że jest podane inaczej. Ale jest to wyraźnie zaznaczone. Aby otworzyć plik, należy kliknąć na odpowiedni link. Do odczytu plików pdf służy darmowy program Adobe Reader, który można ścignąć klikając na ikonkę "Get Adobe Reader". Po jego zainstalowaniu pliki pdf mogą być otwierane bezpośrednio w oknie przeglądarki (zależnie od ustawień). Na mojej stronie otwierają się w dodatkowym oknie. Można je również zapisywać na własnym dysku w zwykły sposób (kliknięcie prawym przyciskiem na link i wybranie opcji Zapisz jako).

Copyright © 2004- Piotr Chojnacki. Wszelkie prawa zastrzeżone.